Podanie o przesunięcie terminu obrony pracy licencjackiej

Pobierz

Przesunięcie terminu jest zatem odejściem od reguły i potraktowaniem broniącego w sposób indywidualny, inny niż pozostałych uczestników obrony.. /Imię i nazwisko//miejscowość / data/.. Podanie o …Podanie o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej Author: Krzysztof Witkowski Last modified by: Created Date: 9/17/2008 …Podanie o przesunięcie terminu złożenia/obrony pracy dyplomowej.. Masz pewne problemy z przygotowaniem pracy przez zmianę projektu?. Zwracam się z prośbą o przesunięcie terminu obrony pracy …Podanie o przesunięcie terminu obrony pracy dyplomowej składa się zawsze w formie pisemnej za pośrednictwem dziekanatu.Podanie o przesunięcie …Wniosek o powołanie komisji egzaminacyjnej (wzór takiego wniosku powinien się znajdować na stronach internetowych Waszych Uczelni), zawierający podpis promotora wraz …5 listopada 2021 - nieprzekraczalny termin składania wniosków o zmianę kierującego pracą licencjacką; 15 listopada 2021 - nieprzekraczalny termin składania …Opinia i podpis promotora pracy praktycznej .. Poszłam do dziekanatu, złożyłam podanie o przedłużenie sesji i dostałam podanie, w którym mogę zamieścić prośbę o oddanie pracy w .. Blagam pomozcie!. Podanie warto …imię i nazwisko, nr albumu ………………………………………………………… rok, semestr studiów .Podanie o przesunięcie terminu obrony pracy dyplomowej..

Podanie o przesunięcie terminu przystąpienia do egzaminu dyplomowego.

PODANIE o wpis warunkowy.. Skoro nie zdałaś ostatniego egzaminu, to nie …Na wniosek promotora bądź studenta dziekan może przesunąć termin złożenia bądź obrony pracy o jeden semestr.PODANIE O UMOŽLIWIENIE PRZELOŽENIA I OBRONY PRACY DYPLOMOWEJ Zwracam sie z uprzejmq prošba o wyraŽenie zgody na przetoženie terminu i obronq pracy dyplomowej w …Podanie o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej Proszę o przedłużenie terminu złożenia mojej pracy dyplomowej inżynierskiej/magisterskiej*) u …Opis dokumentu: Podanie o przesunięcie terminu obrony pracy dyplomowej jest to podanie składane przez studenta, w celu uzyskania zgody zmianę terminu obrony …PODANIE o przesunięcie terminu obrony pracy dyplomowej licencjackiej/magisterskiej.. Studenci, którzy dostarczali podanie do dziekana …Podanie o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej.. Chce napisac ze prosze o przedluzenie terminu ale nie mam …napisz podanie odpowiednio do dziekana/prodziekana/kierownika studiów z prośba o przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej, nie zapomnij uzasadnić swojej …1..

Nie ukończyłaś pracy bo nie zdałaś egzaminu?

/telefon kontaktowy/.. Kiedy można złożyć taki dokument i na kiedy zostanie …Podanie o przesunięcie terminu obrony pracy dyplomowej ›› Pobierz teraz : Dokument jaki się tutaj znajduje to wzór podania o przesunięcie terminu …Zwracam się z prośbą o wyrażenie zgody na przedłużenie terminu złożenia pracy dyplomowej.. /kierunek studiów / …PODANIE O PRZEDŁUŻENIE TERMINU ZŁOŻENIA PRACY DYPLOMOWEJ.. Title: Podanie o przesunięcie terminu obrony Author: kons_nitro Created Date: 10/26/2015 2:56:37 PMTermin obrony pracy magisterskiej i licencjackiej wyznaczany jest przez uczelnię na wniosek studenta.. Pracę powinnaś mieć napisaną mimo to..

PODANIE o zamianę modułu …Podanie o przesunięcie terminu złożenia pracy dyplomowej.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt