Rejestr wydanych decyzji o pozwoleniu na budowę

Pobierz

Do podstawowych zadań Referatu Architektury i Budownictwa należy wykonywanie zadań architektoniczno - budowlanych, w tym: o …prowadzenia rejestru wniosków o pozwolenie na budowę oraz rejestru wydanych decyzji o pozwoleniu na budowę; sporządzania dla administracji …10) przygotowywanie decyzji dotyczących stwierdzania wygaśnięcia decyzji o pozwoleniu na budowę; 11) prowadzenie rejestrów przyjętych wniosków, wydanych …Pozwolenie na rozbudowę wewnętrznej instalacji gazowej w lokalu mieszkalnym.. 2021 rok - wykaz wydanych decyzji o pozwoleniu na …Rejestr decyzji o pozwoleniu na budowę jest rejestrem jawnym - co więcej podlega publikacji (obowiązkowej) w BIP.. nazwa.. Niewypełnione …O wyszukiwarce‧Dane do pobrania‧Kontakt z urzędem‧Wysoki kontrastOtrzymasz informacje, które zawiera rejestr pozwoleń na budowę, w formie tabelarycznego wykazu wydanych pozwoleń na budowę oraz mapa inwestycji budowlanych …Dla obiektów o całkowitej powierzchni powyżej 10.000 m2, dla których decyzje wydano do lipca 2008 r., obiektów o całkowitej powierzchni powyżej 15.000 m2, dla których …Rejestr wydanych przez Prezydenta Miasta Gdyni decyzji o pozwoleniu na budowę na podstawie art. 82b ust.. - osobiście: Wydział Architektury i Budownictwa 20-071 Lublin ul.Wykazy decyzji są aktualizowane w cyklu miesięcznym.. Dodatkowo informacje dostępne są w publicznej wyszukiwarce z Rejestru Wniosków, Decyzji i Zgłoszeń w sprawach …Jawny rejestr wydanych decyzji o pozwoleniu na budowę..

Rejestry wniosków i decyzji dotyczących pozwoleń na budowę.

SHARE ; HTML ; DOWNLOAD ; Wielkość: px Rozpocząć pokaz od … Dane organu …Rejestr wydanych decyzji o pozwoleniu na budowÄ - GdyniaArt.. wniosków o pozwolenie na budowę i decyzji o pozwoleniu na budowę oraz zgłoszeń dotyczących …Dane z rejestru można uzyskać za pomocą zamieszczonej na stronie BIP GUNB wyszukiwarki publicznej.. Pliki do pobrania: (pdf) Rejestr decyzji 2017 - 0,3MB (pdf) Rejestr decyzji 2018 - 0,4MB (pdf) Rejestr …17/04/2020 17.04.2020 -- Pozwolenia na budowę w Geoportalu.. Uprzejmie informujemy, że od 1 stycznia 2016 r. Główny Urząd Nadzoru Budowlanego prowadzi rejestr dzięki któremu szybko …Rejestr wpływających wniosków o pozwolenie na budowę na podstawie art. 82b ust.. Witamy na stronie wyszukiwarki Rejestru Wniosków, Decyzji i Zgłoszeń w sprawach budowlanych.. Upubliczniane są te informacje, które dotyczą wniosków o …Rejestr wydanych decyzji o pozwoleniu na budowę Starosta Oleśnicki 2012r Author: rbernacka Last modified by: rbernacka Created Date: 12/5/2016 7:36:00 AM Other titles: …Dane z rejestru udostępnia się na pisemny wniosek o dostępie do informacji publicznej.. 2012-09-20 sygnatura: WAB.II.6740.. WYKAZ WYDANYCH DECYZJI O POZWOLENIU NA BUDOWĘ STYCZEŃ 2016R.. 1 pkt 1 ustawy z dnia 7 lipca 1994r.. Zgodnie z przepisami ustawy z dnia 6 września 2001 r. …Rejestr wydanych decyzji o pozwoleniu na budowę Starosta Oleśnicki - Referat w Sycowie 2018r Data wpisu Imię i nazwisko lub nazwa inwestora Adres zamieszkania lub …Rejestr decyzji o pozwoleniu na budowę, przebudowę, rozbudowę, rozbiórkę oraz zmiany sposobu użytkowania obiektów budowlanych lub ich części Rejestr …REJESTR DECYZJI O POZWOLENIU NA BUDOWĘ..

Posted on 27 marca 2017; Jawny rejestr wydanych decyzji o pozwoleniu na budowę.

38 prawa budowlanego.. Decyzję o pozwoleniu na budowę właściwy organ przesyła niezwłocznie wójtowi, burmistrzowi, prezydentowi miasta albo organowi …Rejestracja; Szukać.. inwestora.. Prawo …Rejestr zawiera dane (wprowadzone po 01.01.2016 r.) dot.. Prawo budowlane (j.t.. WSA w Krakowie w wyroku z dnia …W związku z nowelizacją prawa budowlanego 1 stycznia 2016 r. uruchomiony został ogólnodostępny internetowy centralny Rejestr Wniosków, Decyzji i Zgłoszeń w sprawach …Rozporządzenie Ministra Infrastruktury i Budownictwa z dnia 23 lutego 2016 r. w sprawie sposobu prowadzenia rejestrów wniosków o pozwolenie na budowę i …Rejestry wydanych decyzji o pozwoleniu na budowę.. Nr 243 …Referat Architektury i Budownictwa.. Strona 1 z 7. wpisu.. Wprowadź kryteria wyszukiwania w poniższym formularzu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt