Poczta polska awizo skarga

Pobierz

Prowadzę działalność projektową, która wymaga m.in. uzyskania .Poczta Polska Spółka Akcyjna, ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa NIP: 525-000-73-13, KRS: Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy kapitał zakładowy: 774.140.000, w całości wpłacony Poczta Polska S.A. (c) 2021.. Proces reklamacyjny regulowany jest przez Rozporządzenie Ministra Administracji i Cyfryzacji w sprawie reklamacji usługi pocztowej z dnia 26 listopada 2013 roku.Nic w tym dziwnego - być może nie było go w domu, gdy przyszedł listonosz, więc zostawił awizo.. 2011-04-12 03:55:00; Ponad tysiąc skarg złożyli w ciągu ostatniego roku mieszkańcy województwa łódzkiego na Pocztę Polską (to o dziesięć tysięcy mniej niż reklamacji).. Za nieuzasadnione pocztowcy uznali około 150.Skargi na pocztę w Łódzkiem.. Kłopot w tym, że dane na owym druku zupełnie nie zgadzały się z rzeczywistością.. Wśród wskazanych "niedociągnięć" kontrolerzy podkreślili, że plagą wśród niewłaściwych "pocztowych" praktyk są.. awiza - zbyt często pozostawiane w skrzynkach odbiorców, zamiast listów poleconych czy paczek.1.. Nie jest to jej jedyny grz… - Ludzie z piekła rodemList z takim cudnym znaczkiem dostałem od kumpla z Czech.. Nawet mając awizo w ręce, potrafią na poczcie powiedzieć że takiej przesyłki nie mają i oczywiście żadnego dokumentu nie podpiszą że zgubili przesyłkę.Poczta Polska - skarga i odszkodowanie ..

Historia z awizo stała się hitem internetu w ostatnich dniach.

2011-04-12 03:55:00; Ponad tysiąc skarg złożyli w ciągu ostatniego roku mieszkańcy województwa łódzkiego na Pocztę Polską (to o dziesięć tysięcy mniej niż reklamacji).. Wirtualnej Polsce udało się zdobyć stanowisko Poczty Polskiej.. Nie spodziewałem się absolutnie niczego, ale i tak odpowiedź mocno mnie zawiodła.Skarga dotyczy niewłaściwej pracy urzędu pocztowego polegającej na niedoręczaniu przez listonosza przesyłek poleconych adresatom.. - Zrelacjonowana sytuacja wynika ze zwykłego, ludzkiego błędu naszego pracownika.. Wszelkie prawa zastrzeżone.Skargę można wnieść pisemnie (polecam tę opcję) w swoim urzędzie pocztowym, telegraficznie, za pomocą faksu na nr (22) 656-59-18, lub poczty elektronicznej na adres: , interwencje, nigdy nie odbierane telefony i besztanie generalnie na niewiele pomogły, nawet nawiązanie bezpośredniej relacji z nowych listonoszem na wiele się nie zdało, ponieważ jeśli awiza się pojawiają, to i tak przynajmniej po tygodniu od dostarczenia listu do placówki pocztowej.Poczta polska traktuje dostarczone awizo jako dostarczoną przesyłkę, więc listonoszowi nic pan nie zrobi..

@cookiemonster26: Ta poczta to jakaś kpina ani razu nie dostałam paczki do ręki nie chce im się wchodzić po schodach.

Listonosz od dłuższego czasu nie doręcza osobiście listów poleconych, a jedynie zostawia awizo w skrzynce pocztowej nie upewniając się uprzednio, czy zastał adresata w mieszkaniu.Poczta Polska to pokomunistyczny dinozaur.. Do końca 2021 roku pracę w całej Polsce straci nawet 2 tysiące osób.. Przykładowo, jeśli chcemy złożyć skargę na listonosza, który pozostawił w skrzynce awizo bez próby osobistego doręczenia listu do mieszkania, możemy skorzystać z elektronicznego formularza dostępnego tutaj.Jeśli wciąż chcesz złożyć reklamację lub skargę zrób to w najbardziej dogodny dla siebie sposób: - poprzez wypełnienie formularza on-line.. Złożyłem reklamację, którą Poczta Polska rozpatrzyła negatywnie powołując się na Art 58.1 Ustawy Prawo Pocztowe.Skarga z tytułu opóźnionego doręczenia listu zwykłego.. Witam, twoja sprawa jest d…Chciałbym napisać na niego skargę i nie wiem na jaką ustawę/regulamin mógłbym się powołać żeby skarga była potraktowana .Dziś miałam dostać paczkę wysłana przez pocztę polską i wieczorem zauważyłam że mam awizo w skrzynce wystawione o godz. 18,30 mimo iż od godziny 16 byłam w domu ( nie tylko ja bo cała .Skarga na .Skarga na listonosza pozwala przeciwdziałać zachowaniu listonosza, który nie do końca wywiązuje się ze swoich obowiązków..

W żadnym urzędzie państwowym nie udowodnisz, że nie dostałeś awizo, a nadawca ma dowód, że polecony został wysłany.

- poprzez wypełnienie druku reklamacyjnego dostępnego w każdej placówce pocztowej.. Złożyłem reklamację na żenujący poziom usług świadczonych przez listonosza na moim osiedlu.. Na rozpatrzenie skargi inspekcja ma 30 dni.Poczta Polska notuje straty za pandemiczny rok i szykuje zwolnienia.. Administratorem Państwa danych osobowych jest Poczta Polska S.A. z siedzibą przy ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa.Poczta Polska akceptuje dwa sposoby składania reklamacji: - osobiście w placówce Poczty Polskiej, - online za pomocą formularza.. Skargę lub wniosek można wnieść: 1) pisemnie na adres Biuro Wsparcia Klientów ul. Rodziny Hiszpańskich 8; 00-940 Warszawa, 2) za pomocą formularza on-line dostępnego na stronie 3) ustnie do protokołu w każdej placówce pocztowej oraz w Biurze Wsparcia Klientów w siedzibie Centrali Spółki przy ul.Skarga na listonosza przez elektroniczny formularz.. Justyna Siwek, rzecznik spółki tłumaczy, że w szerszym planie działania na lata 2020-2024 pracę miało stracić kilkanaście tysięcy osób, a nie tylko dwa.Zeszłoroczny raport Najwyższej Izby Kontroli nie pozostawił na Poczcie Polskiej suchej nitki.. Za nieuzasadnione pocztowcy uznali około 150.Poczta Polska ogłosiła we wtorek, 24 marca 2020, że decyduje się na wstrzymanie doręczeń pod adresy objęte kwarantanną..

Persona nazywająca siebie listonoszką (ja zdecydowanie wolę nazwę 'awizonoszka') podirytowała mnie paczką zostawioną na furtce.

Do UOKiK radze sprawdzę skierować, przyda im się kolejna skarga na działalność poczty polskiej.Skarga jest to pismo kierowane do jakiejś instytucji.. Przesyłka zaadresowana do odbiorcy niestety była za duża i nie mieściła się w automacie .Poczta dodała, że pracownik, który zostawił awizo w skrzynce, został już poinstruowany, co należy robić z ponadwymiarowymi przesyłkami.Idź do urzędu pocztowego i złóż skargę, bo listonosz nie ma prawa zostawiać pieniędzy osobie, która nie jest wyszczególniona w przekazie.Żądać wręcz tego !Poczta Polska Spółka Akcyjna, ul. Rodziny Hiszpańskich 8, 00-940 Warszawa NIP .Skarga na usługi Poczty Polskiej .. 2011-04-12 03:55:00; Ponad tysiąc skarg złożyli w ciągu ostatniego roku mieszkańcy województwa łódzkiego na Pocztę Polską (to o dziesięć tysięcy mniej niż reklamacji).Nalezy tez zaznaczyc, ze skarga na pracodawce moze zostac skierowana i do innych instytucji takich jak urzad skarbowy, sanepid czy ZUS.Na awizo listonosz nie wpisuje daty ani godziny swojej wizyty.. Ani z zapisami systemu śledzącego ruch przesyłek, który ma Poczta Polska i z którego mogą korzystać również jej klienci.Reklamacja na poczcie według Poczty Polskiej - listonosz zawsze zostawia awizo, a nawet jeśli nie, to i tak nie można tego sprawdzić.. To oznacza, że osoby np. wracające z zagranicy, nie dostaną .. Najczęściej skarga na pracownika Poczty Polskiej dotyczy pozostawiania w skrzynce awizo, mimo że jesteśmy w domu i czekamy na list lub przesyłkę, choć bywają też inne uzasadnione powody złożenia skargi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt